Her şey Mark Hugges’in annesinin, kilosunu kontrol etmek amacıyla doktorun vermiş olduğu tavsiye ile kullandığı ilaçlardan yanlışlıkla fazla doz alarak hayatını kaybetmesiyle başlamıştır.

Mark Hugges kendi annesinin ölümüne çok üzülerek başka annelerde ölmesin diye bir çok bilim adamıyla yaptığı çalışmalar sonucu Herbalife ürünlerini üretmiştir. 1980 yılında California’da kurulan Herbalife beslenme şirketi şu an 94 ülkede insanlara sağlıklı beslenme hizmeti vermektedir.

Türkiye’ye ise ilk 1998 yılında gelmiştir ve 20 yıldır ülkemizde hizmet vermektedir. Şirketin binlerce çalışanın olmasının yanında Herbalife ürünlerini insanlara tanıtarak para kazanan birçok insan vardır.

Herbalife kilo vermek, kilo almak, kilonuzu korumak, daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilmek için ihtiyacınız olan bütün ürünleri bünyesinde barındıran 94 ülkede hizmet eden büyük bir beslenme şirketidir.

Herbalife beslenme şirketinin misyonu sağlıklı, doğru beslenme ve daha aktif bir yaşam için gereken ve ihtiyaç duyulan ürünleri insanlara sunmak; bunu yaparken de insanlara ek iş fırsatı sunmaktır.

Aralarında Cristiano Ronaldo, Zlatan İbrahimoviç gibi ünlü futbolcuların olduğu birçok ünlü sporcunun ve spor kulübünün beslenme ortağıdır.

Günümüzde sağlıklı beslenmenin zorlaştığını, insanların yediklerinden pek fayda alamadıklarını görebiliyoruz. Bedenimiz ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri yediklerimizden alamamaktadır. Herhangi bir doktora gittiğimizde bile bize gıda takviyesi önermektedir.

Herbalife gıda takviyesi ve diğer sağlık ürünlerinde oldukça güvenilir bir firmadır. O yüzden rahatlıkla ürünlerini kullanabilirsiniz. Güvenilir olmasa 94 ülkede 1980’den beri hizmet veriyor olmazdı.

Herbalife ürünleri 150’den fazla bilim adamının yanında alanında uzman, nobel ödüllü doktorların gözetiminde üretilmektedir.

Adınız kadar emin olabilirsiniz, Herbalife ürünlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünleri ne kadar kullanırsanız kullanın herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Ürünler, tamamen bitkisel gıda takviyesi olduğundan dolayı katkı maddesi içermemektedir. Bu sayede Herbalife ürünlerinin vücuda herhangi bir şekilde zararı söz konusu değildir.

Ürünler, Herbalife bağımsız distrübütörünün verdiği metodlara uyularak kullanıldığında etkisini en iyi şekilde göstermektedir.

Ürünleri kullanıp kilo verenlerden; ‘Ürünleri kullanmayı bıraktıktan sona kiloları tekrar geri alıyoruz’ diyenler olabiliyor. Açıkçası ürünleri kullanıp zayıfladıktan sonra, formu koruyamayıp tekrar kilo alarak Herbalife ürünlerinden şikayetçi olmak çok da mantıklı değil. 🙂

Herbalife ürünlerini kullanmadan önce eğitim almış bir Herbalife bağımsız distrübütörü ile görüşerek onun önerdiği metodlara göre kullanmanız sizin için daha faydalı ve verimli olacaktır.

Herbalife beslenme kulüplerinden bahsedecek olursak;

  • Her sabah ücretsiz kahvaltı, ücretsiz vücut analizi ve beslenme danışmanlığı yapılır.
  • Vücüt ölçümleriniz değerlendirilir ve ihtiyacınız olanlara dair brifing verilir.
  • İhtiyacınız olan ürünler tavsiye edilir ve size özel beslenme programı yazılır.

Spora başladıktan kısa bir süre sonra Herbalife ürünleriyle tanıştım. Ben çok faydasını gördüm. Siz de Herbalife kullanmak istiyorum; herbalife hakkında daha çok bilgi almak istiyorum diyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Herbalife Bağımsız Distribütörü Emre Köme
Instagram: herbalifemree
Gsm: 0551 231 81 06

Emre KÖME