Has Ankara Kauçuk, kauçuk ve plastik sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. 30 yılı aşkın bir süredir bilgi, birikim ve tecrübesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Has Ankara Kauçuk, yerli üretimle ülkemizin kauçuk ve plastik ürün ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Üstün kalite ve uzman kadrosuyla, istediğiniz özelliklere ve adette seri imalat yapmaktadır.

Firma, üretim sürecinden son kullanıcıya kadar olan her aşamada kalite kontrolünü prensip edinmiştir. Avrupa standartlarına uygun üretim yaparak, yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Has Ankara Kauçuk’un vizyonu, öncelikle Türkiye’de ve sonrasında küresel ölçekte, kauçuk ve plastik ürün ihtiyaçlarına yönelik üretim yapan lider bir firma olmaktır.

Has Ankara Kauçuk’un misyonu ise müşteri odaklı bir yaklaşımla, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünleri en yüksek kalite standartlarında ve zamanında teslim etmektir. Sorumluluk bilinciyle detaylara dikkat eden firma, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekte ve marka sadakati yüksek bir müşteri kitlesi oluşturmayı amaçlamaktadır.

Has Ankara Kauçuk, geniş ürün yelpazesiyle farklı sektörlerde çözümler sunmaktadır. İletken ürünler, park bahçe grubu yedek parçaları, titreşim ve vibrasyon takozları, iş makinesi ve jeneratör grubu, kauçuk levhalar, silikon levhalar, araç üstü ekipmanları, asansör grubu yedek parçaları, körüklü kablo geçiş lastikleri, konik taban takozları, elek takozları, sıyırıcı ve fitil çeşitleri ile tambur kaplama gibi ürünler firmamızın portföyünde bulunmaktadır.

Has Ankara Kauçuk, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra güvenilirlik, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla da öne çıkmaktadır. Güçlü teknik altyapısı, uzman kadrosu ve sektördeki deneyimiyle Has Ankara Kauçuk, kauçuk ve plastik alanında lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.