Eminevim Giriş

Eminevim giriş merak konusu… Sizler için bu konuya açıklık getireceğiz. Ev almak birçoğumuzun hayali.

Değerli ziyaretçilerimiz yazımızda faizsiz olarak bu sisteme girişi açıklayacağız. Burada konuya uzaktan bakarak değil bizzat “Eminevim” sistemine giren birisi olarak sizlere açıklayacağımı bilmenizi isteriz. Eminevim Ankara ilinde bulunan merkezinde işlemlerimi yürüterek sisteme dahil oldum. Burada size üye numaramı da açıklamak isterdim fakat güvenlik gerekçesiyle bunu uygun görmüyorum doğrusu 🙂

Faizli olarak ev veya araba almak hem dini açıdan hem de maddi açıdan insanı yormaktadır. Günümüz sisteminde çalışan bankalar ev veya arabanızı kredi ile alırken neredeyse bir ev veya araba parası kadar ödetecek duruma getirdiler. Bu kredilere tabiri caiz ise savaş açan “Eminevim” sizlere rahat bir ödeme şekli ve teslimat sunmaktadır.

Nedir bu sistemin avantajları:

  • Taksit sayınızı taksit tutarınız  belirler.
  • Taksit tutarınızı kendiniz belirlersiniz.
  • Sizlere sunulan teslimat yöntemlerinden istediğinizi seçebilirsiniz.
  • Teslimat öncesinde sistemden ayrılmak isterseniz ödediğiniz ücreti geri alarak ayrılabilirsiniz.
  • Faize girmeden ev veya araba sahibi olabilirsiniz.

Eminevim giriş sisteminin başında elinizde biraz peşinat olması teslimat zamanınızı öne çekebilir. Peşinatı ödeyerek teslimat zamanınızı öne çekerken toplam ödeyeceğiniz ücreti ve organizasyon ücretinde indirime gidebilirsiniz.

Organizasyon Ücreti: Size gerekli olan toplam para ve aylık ödeme miktarınız göz önüne alınarak sistemin otomatik olarak sizden talep ettiği ücrettir. Bu ücret peşin olarak tahsil edilir. Peşinat vermeniz bu ücreti aşağı çekmektedir.

Kira öder gibi ev sahibi eden bu sistemde birçok ödeme kolaylığı sağlanıyor. Bütçenize uygun birden fazla seçenek mevcut.

  1. Peşinatlı Sistem
  2. Çekilişli Sistem
  3. Kısaltılmış Vadeli Sistem
  4. Vade Ortası Sistem

Bu dört maddeden istediğinizi eminevim giriş için kullanabilirsiniz. Bu maddeleri tek tek açıklamak isterdik fakat sizin ekonomik durumunuz hangisini seçeceğinizde en büyük etken. Ayrıca ekonomik durumunuz avantajlı paket içerisinde değişikliğe yol açabiliyor.

Eminevim Otomotiv

Eminevim Otomotiv

Eminevim Otomotiv

Eminevim otomotiv konusunda da sistem çok farklı değil. Burada da sisteme peşinat ve organizasyon ücret ile dahil oluyorsunuz. Bundan sonra size verilen süreyi bekleyerek talep ettiğiniz parayı almayı bekliyorsunuz. Teslimata 3 ay kala sizden gerekli belgeler isteniyor ve şubeye çağrılıyorsunuz. Ödeme kolaylıkları ve genel şartların hemen hemen hepsi ev alma sisteminde olduğu gibidir.

Sizlere bu yazımız da genel olarak sistemi anlattım. Yorumlar kısmından sorularınızı cevaplayabilirim. Bize yazmaktan çekinmeyin, en kısa sürede yorumunuza cevap vereceğim. Sorularınızı bekliyorum.

Bilgi İşlem Uzmanı
İsa Karabaş